Kilo Verme Spor Programı

Kilo verme spor programları
Zayıflamak istiyorsunuz ve yola nerden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Yapmanız gereken kendinize bir tane kilo verme spor programı oluşturmaktır. Bu sayede hayatınızı bir disipline sokmuş olursunuz.
Kilo almak ya da vermek bunlar tamamen insanın beyninde bitirmesi gereken olgulardır. Beyninizi bu konulara kanalize ederek, ben bunu sorunu çözeceğim ve başarılı olacağım dediğiniz andan itibaren hiçbir güç buna mani olamaz. Fakat bizlerde olan şudur; hafta başı bir diyete başlarız ama başlamış olmak için başlarız. Doğal olarak da hafta tamamlanmadan da diyeti terk etmiş olarak buluruz kendimizi. Diyet ve egzersiz programlarının asıl başarısızlık nedeni budur. Beyin tamamen zayıflama odaklansa sürekli olarak bedeni o yönde uyaracaktır ve yanlış adımlar atmamanıza mani olacaktır
kilo-verdiren-egzersizlerKilo vermek için yapmış olduğunuz diyetten açlık duymayacaksınız. O diyetin sağlığınız için önemli olduğunu düşünerek bedeninizi uyaracaksınız. Ya da spor yapmadığınız zaman kendinizi rahatsız ve mutsuz hissedeceksiniz. İnsan bu kıvama geldikten sonra zayıflaması emin olun çok kolay olacaktır.
Elinizde güzel bir diyet listesi var. Beyin olarak da zayıflamaya hazırsınız. O zaman geriye ne kalıyor? Tabi ki düzenli bir egzersiz programıdır. Bizim size bu konuda ki tavsiyemiz sporu hayatınıza çok yönlü olarak alınız. Yani her gün ev ortamında yapılan klişe ayrobik hareketlerinin yerine geniş yelpazede sporun her dalından faydalanın.
Diyetler de Egzersiz
* Sadece aç kalarak zayıflayamayacağımız olgusuna vardıktan sonra, ilk yapmamız gereken şey kendimize bir Egzersiz programı oluşturmaktır.
* Diyet yapan bir insan mutlaka yürüyüşü hayatına dahil etmelidir. Yürüyüş tüm vücudun ısınmasını sağlayan ve en rahat egzersiz hareketidir. İçinde yürüyüş olmayan bir egzersiz programından başarı beklenemez.
* Bisiklet binmek, çok keyif alıcı bir uğraşı olmasının yanında bacak ve basen yağlarınızın erimesine önemli bir katkı sağlayacak önemli bir spor hareketidir.
* Yaz aylarında çok fazla kendinizi hırlamadan, sadece haftanın belirli günlerinde birkaç saatlik bir yüzme ile gerekli olan kalorinizi yakabilirsiniz ve yapmanız gereken egzersiz hareketlerini de yapmış olursunuz.
* Step, Fitnis gibi spor aktivitelerinin yapıldığı spor salonlarına gidip, haftanın 3 – 4 günü ter atabilirsiniz. Bu çalışmalar kilo vermeye katkı sağladığı gibi kilo verirken sarkan derinizin toplanmasına ve daha güzel bir görünüme sahip olmasına da katkı sağlayacaktır.
* Evde bir vileda sapını alın ve omzunuza takın. Onun eşliğinde pek çok ayrobik hareketini tek başınıza yapabilirsiniz. Ayrıca yine evde mekik çekebilirsiniz. Plates topu ile bir çok değişik hareketi yapıp vücut kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.
* Yine evinizde bir müzik açın. Bu müzik sevdiğiniz bir tarz olsun ve size dans etme olanağı sağlasın. Hiç sıkılmadan, bunalmadan sadece dans ederek bile istediğiniz kaloriyi yakabilir ve egzersiz hareketlerinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2013-2018 RX1 zayıflama hapı. Orjinal rx1 ile sağlıklı bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtulun. RX1 Zayıflama Hapı